• Konkurs "Jesienne latawce"

• 15 października został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs "Jesienne latawce" organizowany przez panie Klaudię Biegier i Weronikę Dudę. W konkursie wzięło udział ponad 30 przedszkolaków, którzy ze wsparciem swoich rodziców przygotowali piękne i pomysłowe prace. Po długiej naradzie jury wybrano najciekawsze latawce i nagrodzone zostały następujące osoby:

I miejsce: Tadeusz Kaczmarek (Tygryski)
            II miejsce: Gabriela Wiera (Pszczółki)
            III miejsce:Kacper Pastuszka (Tygryski)

Dodatkowo przyznano trzy wyróżnienia, które otrzymali Adam Płuciennik (Kotki), Oliwia Stanieczek (Misie), Alan Slesiona (Misie).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim biorącym udział w konkursie dziekujemy za wspólną zabawę!

• KOMITET RODZICIELSKI

• Dyrektor Przedszkola nr 5 w Pszczynie w porozumieniu z Radą Rodziców proszą o dokonanie wpłat na Komitet Rodzicielski.

Ustalona składka 40 zł.

Składka na drugie dziecko 20 zł.

Pieniądze zostaną wykorzystane na imprezy i uroczystości związane z Dniem Dziecka i Piknikiem Rodzinnym w bieżącym roku szkolnym.

Tytuł przelewu: imię i nazwisko przedszkolaka; grupa.

Nr konta bankowego, na które należy wpłacać składki: