• Zajęcia adaptacyjne.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych
            od września 2023 r.

W dniach 15-16 czerwca 2023 r., w godz.10.00 – 11.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych do naszego przedszkola od nowego roku szkolnego 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi!

• III miejsce w XIV Pszczyńskiej Olimpiadzie Przedszkolaków!

• 22 kwietnia w hali POSiR odbyła się XIV Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków, której organizatorami byli m. in. Urząd Miejski, Publiczne Przedszkole nr 2 oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Nasze przedszkole reprezentowały aż trzy grupy starszaków przygotowywane do tego sportowego wydarzenia przez panie: Magdalenę Bocheńską i Klaudię Konieczny (grupa Pszczółki), Magdalenę Roczniak i Joannę Dzidę (grupa Kotki) oraz Klaudię Biegier i Katarzynę Gębczyk ( grupa Tygryski). Nasze najstarsze przedszkolaki pod opieką swoich pań oraz przy ogromnym dopingu ze strony rodziców wywalczyły podium dla Przedszkola nr  5 zdobywając III miejsce.

Serdecznie gratulujemy dzieciom, wychowawczyniom i rodzicom!